Розумієте, яка хєрня

 • Alex Noinets:
  Там Зеленський, кажуть, розродився колонкою, в якій навів п’ять критеріїв світлої україни майбутнього, яку він нам будуватиме.

  Так от.

  Першим пунктом, який він досягне, буде мир. «На наших умовах», він каже, з територіальною цілісністю та контролем кордону.

  Півроку як ніхуя, а тепер чого би вдруг? А нічого. Просто повірте. А шо обстрілів менше не стало і похорони кожен день, так не про це ж напевно мова, да?

  Другим пунктом — справедливі суди і перемога над корупцією.

  Справедливі суди Вовка ми бачили вчора в глубочайшем охуєнії, дякую, дуже дякую. Там суддя на алібі, свідків і документи з госпіталя хуй забив. А ще ми бачили справедливі суди по Марченку на 76 лямів застави. Його суддю Білоцереовця і його неповнолітніх секс-працівниць ми бачили. А ще ми в понеділок якраз будемо на справедливому суді по Суркісам. Від перемог над корупцією нема де подітися, А особисто твій на сто процентів генпрокурор, Вова, людину до суда вбивцею назвав, о таке у нас тепер верховенство права. А ти якраз у залі був, чув це. І вийшов йому за це подякував.

  А третім пунктом інвестиції і прозорі правила гри. Так я нагадую, що правила гри настільки прозорі, що у Мітталстіла СБУ та екоцид, а у Метінвеста і Ахмєтова — ніхуя, а взамін ти на його каналі в ефірі у Шустера вийобуєшся.

  А ще правила гри настільки прозорі, що МВФ уже заїбалося казати про те що не можна віддавати Приват Коломойському, бо грошей не буде, погана прикмета. А ти не розумієш, тому під суд йдемо ми, а ти нам пишеш колонку про то як антикорупційні кораблі бороздят прозорі правила гри.

  У тебе Ситнік, головний антикорупціонер, отримав рішення суда по своїй корупції. Які бляді прозорі правила гри та інвестиції, шо ти несьош, шо ти блять несьош.

  Ти цими руками, цією головою тупою своєю, всім своїм бєзмозглим тілом представляєш Україну на міжнародній арені. При цьому беззаперечний факт — ти лох, якого розвів Аваков. При тому, що ти бачив до цього Авакова, чув Авакова, у тебе є спецслужби які тобі аналітичні довідки пишуть про Авакова та хід резонансних справ, у тебе є попередні кейси, ти чув про те як розвивалася справа Гандзюк, І ВСЕ ОДНО ТЕБЕ РОЗВІВ АВАКОВ, і ти вийшов і підтвердив свою довіру його розслідуванню із гімна і палок про Шеремета.

  Це тому що ти лох. Отакий прискорбний факт. Ганебний не так для тебе, як для країни.

  Ми не встигаємо заліплювати дірки, які ти робиш в нашій країні, от що я хочу сказати.

  Показать перевод

  На изображении может находиться: текст

   

Об авторе webcome

Заходите на мой блог webcome.wordpress.com )) Не соскучитесь! Все комментарии модерируются, спам удаляется.
Запись опубликована в рубрике Зеленский, Украина с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.