Чому долар падає, а ціни ростуть?

фото профиля Iryna Bunina, На изображении может находиться: Iryna Bunina, очки и текст Iryna Bunina

На изображении может находиться: 1 человек, стоит

Мене вже давно просять пояснити: чому долар падає, а ціни ростуть? Постараюся відповісти максимально коротко, але в той же час докладно:
1. Економіка останні місяці не стала краще працювати, а скоріше навпаки. Тому зниження курсу долара — це штучний процес. Фінансова піраміда. Зелена «МММ».
2. Грошей в казні немає. (Думаю, це і так зрозуміло) Але «латати дірки» потрібно і тоді уряд Зе почав торгувати «повітрям» у вигляді цінних паперів під астрономічні дивіденди (16-19%) для іноземців.
3. Звиклі до порядності при роботі з цінними паперами (тим більше, під гарантії держави) іноземні інвестори кинулися скуповувати наші облігації. Але робити це вони повинні за гривні — така умова.
4. А як ви знаєте, що коли багато якогось товару на ринку, то його ціна падає. На даний момент ввезено і продано на міжбанківських торгах майже 5 млрд доларів. Ось ціна на нього і поповзла вниз.
5. Однак комерсанти розуміють, що це «мильна бульбашка» скоро лопне. А «контрольним пострілом в голову» для країни стане відхід МВФ з України в кінці грудня. І ось тоді долар вже не знижуватися, а різко злітати стане. Тому бізнесмени (в тому числі і ті, що голосували, і підтримують Зе) вже зараз в товари і послуги закладають свої майбутні втрати, а ми їх вже платимо. Ось і ціна на все зростає.
6. В результаті коли в рази збільшиться курс і ще більше підскочать ціни на все — це не дасть можливість аграріям, підготуватися до наступного сезону (насіння, добрива, паливо, техніка …), а це означатиме, що ми ще й без врожаю залишимося .
7. А тут приспіють за своїми відсотками іноземні фінансисти, які купили українські облігації і дуже сподівалися на порядність українського уряду. І тоді їх знову витягнуть з наших кишень в якості високих цін і тарифів. Але цих грошей все одно не вистачить. (тим більше коломойський давно вже пропонує оголосити Україну банкрутом і визнати дефолт) І тоді ми ще й зганьбимося і на багато десятиліть за Україною закріпиться клеймо ненадійного партнера.
8. І тут тільки залишиться вийти на арену путину і сказати: «а я вам говорив, що це країна обманщик. Тепер знімайте з мене санкції і накладайте їх на неї … »
Завіса …
P.S. А на душі сумно, коли розумієш, що заради оплесків, якісь клоуни перетворюють твою країну, твою націю в фінансову піраміду, котора ось-ось завалиться, поховавши всіх нас під її уламками…

Источник

Об авторе webcome

Заходите на мой блог webcome.wordpress.com )) Не соскучитесь! Все комментарии модерируются, спам удаляется.
Запись опубликована в рубрике Бунина с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.