Команда Зеленского раскрывает свои секреты — 1

12187898_846647962116275_3062079767044978948_n[1] Георгій Тука

37% виборців, які підтримали Володимира Зеленського підтримують вступ до НАТО.
37% — за «нейтральний статус».
На запитання ведучого: «Як ви це поясните?», представник штабу ЗЕ Олександр Данилюк відповів:
— Перше, що підтримують виборці Зеленського — це зміна еліт!
Це проголосив колишній радник Януковича, колишній заступник Голови АП Порошенка і колишній Міністр фінансів! Нова «еліта»!
Несколько слов о самом Александре Данилюке.
Именно этот человек блокировал финансирование социальных программ для переселенцев! Именно он блокировал финансирование строительство жилья для них! Именно он отвечал мне так:
— Какой Донбасс?? Туда сто-о-олько денег надо!
Когда я выразил свое возмущение позицией Министра финансов Данилюка, который блокирует инициативы нашего Министерства, не является на совещания и не отвечает на телефонные звонки, Владимир Гройсман, поддержав мою претензию, предложил Данилюку переговорить со мной сразу после окончания заседания Правительства.
Не успело закончиться заседание, как Данилюк пулей вылетел из зала заседаний, даже ни с кем не попрощавшись! Он просто убежал!
Вот такой советник у Владимира Зеленского: трусливое и хамовитое создание.

На данном изображении может находиться: 1 человек

Людмила Кулинич:
Сьогодні було побиття на «Свободі слова» немовлятки Данилюка. Така ганьба !!! Це треба було бачити. Я уявляю, що було б з Зепрезе !!! ГАНЬБА !!! Огидно було дивитися на цього колишнього міністра. Він прийшов на ефір добити Порошенка, та сам сів у калюжу. ГИДОТНО !!!

Ілона Підлуцька Кожен виступ представників Зе ще більш переконує підтримати діючого президента. Порошенко виграє вибори. Зеленський закликав » зробимо це разом», а сам навіть в ефір не виходить. «Зробимо це разом»… цікаво .. це він до кого звертався?… явно не до громадян України..

Юрий Максимів Хто дивився, вчора, програму Свобода слова мене зрозуміють! Висновок зробив для себе наступний, Данилюк такий самий як Зеленський, не грамотний, безтолковий та брехливий! На жодне запитання відповісти чітко не зміг! Мав на всі запитання одну відповідь «Люди хочуть зміни еліт»!!!!!!!!!! А само, воно, працювало з Януковичем, само весь час було при владі!! Невже його вини немає в тому, що сталось з Україною! Він не взмозі (просто не хоче) визнати всі покращення які зроблені! По цій людині видно, що це фальшивий тип!!!!!! Короче, Зе-блазень у свою команду понабирав собі подібних!

Оксана Сіваченко Дивилася цей ефір. Данилюк справив гнітюче враження. Навіть збиралась написати про це пост. Сумніваюсь, що така обмежена й нецікава людина може бути гарним фахівцем. Брехливий маніпулятор. Це людина без моральних принципів, яка не зупиниться ні перед чим.

Об авторе webcome

Заходите на мой блог webcome.wordpress.com )) Не соскучитесь! Все комментарии модерируются, спам удаляется.
Запись опубликована в рубрике Данилюк, Зеленский, Порошенко, Украина, выборы с метками , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.