Команда Зеленского раскрывает свои секреты — 3

Команда кандидата в президенти Володимира Зеленського назвала нового експерта, який очолить гуманітарну сферу, а саме – займатиметься інформаційною та мовною політикою. Йдеться про Олександра Харебіна, який обіймав посаду операційного директора в UMH group після того, як за часів президентства Віктора Януковича холдинг придбав Сергій Курченко, який потім втік з України і досі переховується в РФ. Відповідна інформація була розміщена на сайті UMH group, однак потім контент зі сторінки чомусь видалили. Однак про призначення нового керівного складу холдингу, після його придбання Курченком, можна дізнатися на сайті «Медіаняня»

Як запевняє народний депутат Микола Княжицький на своїй сторінці у Facebook, ця людина виступає проти державної мови та підтримує ідею модернізованого СРСР.

«За гуманітарну, мовну та інформаційну політику в Зеленського відповідатиме Олександр Харєбін. Ми побіжно знайомі. Почав цікавитися його виступами і публікаціями. Він виступає проти державної мови, за модернізований СРСР. Категорично не сприймаю такої позиції. Ганна Герман на фоні цих заяв – ангел української культури, а Дмитро Табачник – високий проукраїнський інтелектуал. Це, звичайно, сумний жарт. Мені це дивно, бо на «1+1″ працює багато моїх друзів, талановитих менеджерів, журналістів, патріотів. Як ви погоджуєтеся з цим? Як ви власними руками знищуєте Україну? Ніхто не проти змін, навпаки. Але зміни можуть бути як крок уперед, до розвитку, або як смертельний для країни стрибок і прірву радянського минулого. Гуманітарна політика – одна з небагатьох галузей, де нам вдалося досягти революційного поступу. І та сфера, яка дає надію на відродження України», – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що Княжицький звинувачує Харебіна в антиукраїнській політиці через його інтерв’ю телеканалу «Прямий» у 2018 році, де той заявив, що Україна «совершила ошибку, отказавшись от наследия Советского Союза».

«Украина, на мой взгляд, совершает огромнейшую ошибку, отказываясь от прошлого наследия – Советского Союза, вот того, что является базовой ценностью для Украины. Зачем мы отдали Великую Отечественную войну России? На мой взгляд, ошибка. Почему мы не говорим о русском языке как важной части сообщества украинского, граждан Украины?» – сказав Олександр Харебін.

Об авторе webcome

Заходите на мой блог webcome.wordpress.com )) Не соскучитесь! Все комментарии модерируются, спам удаляется.
Запись опубликована в рубрике Зеленский, Порошенко, Украина, выборы с метками , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.