Ми ж не самогубці?

Ми ж не самогубці?

Mason LembergMason Lemberg

pap-ze2-1[1]

Порошенко не провів АТО за тижні, не зміг виграти війну у найшвидші терміни, тому давай оберемо Головнокомандувачем людину, яка готова падати на коліна перед агресором, сходитися десь посередині.

Порошенко звільнив багато міст і сіл, але чомусь він винуватий в Іловайській трагедії, тому давайте оберемо Головнокомандувачем людину, яка ржала, коли відбувалися ці події, і косила від армії.

Порошенко винуватий в тому, що Україна не позбулася олігархів, тому давайте оберемо маріонетку одного з найгидкіших олігархів, яка заробляє на життя корпоративами для олігархів.

Порошенко винуватий в тому, що кумов’я, друзі в оточенні, тому давайте оберемо людину, штаби якої очолюють кумов’я, фінансують друзі (офіційну частину), і яка переписала свій російський бізнес на друга.

Порошенко винуватий в корупції, тому давайте оберемо маріонетку, яка від імені свого штабу засилає в НАБУ домовлятися особистого юриста олігарха.

Кажуть, що Порошенко краде, наживається на війні (кажуть, бо ніхто приклади не навів), тому давайте оберемо маріонетку олігарха, який вкрав в 20 мільйонів українців 5 мільярдів баксів з Привату, частину з яких перерахували на офшорні рахунки маріонетки.

Порошенко винуватий в тому, що Україна вивозила своє вугілля з Донбасу, бо це торгівля на крові, тому давайте оберемо людину, яка обіцяє за рахунок наших податків платити пенсії на окупованих територіях без будь-якого контролю фінансування.

Порошенко винуватий в тому, що в нього є легальний бізнес, який платить податки, тому давайте оберемо людину яка бере налом за корпоративи і ховає бабло в офшорах.

Порошенко винуватий в тому, що пізно закрив цукеркову фабрику в росії, тому давайте оберемо людину, якій російський уряд з казни платив за виробництво пропагандистського кіно.

Порошенко недостатньо зробив, не такі реформи, ми не живемо як в Європі, тому давайте оберемо людину, яка не має програми, нічого не обіцяє, нічого не гарантує, яка відмовляється дебатувати і яка абсолютно непрофесійна.

Порошенко не достатній патріот, тому давайте оберемо людину, яка не може розмовляти державною мовою, зробимо вибір, до якого закликають Жириновський, Портнов, Азаров, Кісєльов, Губарєв.

Ви можете не любити Порошенка.
Але вищенаведене – це логіка самогубця.

ИсточникИточник

Об авторе webcome

Заходите на мой блог webcome.wordpress.com )) Не соскучитесь! Все комментарии модерируются, спам удаляется.
Запись опубликована в рубрике Зеленский, Порошенко, Украина, выборы с метками , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.